Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności   

ROZUMIEM

O nas

Atradis sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji, działamy w obszarach medycyny regeneracyjnej oraz estetycznej. Oferujemy swoim klientom produkty od sprawdzonych dostawców, które cechują się najwyższą jakością.

Posiadamy partnerów znanych firm z rynku medycznego, którzy dostarczają nam nowatorskie rozwiązania dla ortopedii oraz medycyny estetycznej.

.Chcielibyśmy również dodać informację: Jesteśmy wyłącznym dystrbutorem w Polsce produktów jakie znajdują się na naszej stronie. Nie bierzemy dpowiedzialności za produkty kupione na innych stronach, ponieważ nie jesteśmy w stanie zweryfikować w jakich warunkach były składowane oraz jaką mają datę ważności.

Polityka prywatności

Historia

  • W 2008 roku ATRADIS wraz ze szwajcarskim partnerem zaczynają współpracę z BIOTECH OPHTHALMIC, firmą specjalizującą się dotychczasowo w produkcji soczewek kontaktowych, znaną z ich wysokiej jakości. Dzięki umiejętności wytwarzania cienkich filtrów z kwasem hialuronowym, o koniecznej do tego celu masie cząsteczkowej, w BIOTECH OPHTHALMICS od samego początku doskonale znano metody otrzymywania preparatów do celów ortopedycznych z kwasem hialuronowym o wysokiej masie cząsteczkowej.
  • W maju 2009 roku został wprowadzony do sprzedaży w Polsce i Szwajcarii pierwszy produkt BIOVISC ORTHO 2ML
  • W 2010 roku wprowadzono do sprzedaży drugi produkt BIOVISC ORTHO 3ML.
  • W 2012 roku aby zagwarantować jeszcze wyższą jakość produktu, co równocześnie wpływa na bezpieczeństwo pacjentów i komfort korzystania z preparatów BIOVISC ORTHO, nawiązano współpracę z szwajcarskim laboratorium AMICROLAB. Zadaniem nowego partnera Atradis było badanie produktów pod kątem sterylności i dodatkowych, nowych metod sterylizacji oraz endotoksyczności. Dzięki temu wszystkie produkty Biovisc Ortho cechuje szwajcarska jakość.
  • W 2013 Atradis wprowadza kolejne produkty BIOVISC ORTHO PLUS oraz innowacyjne BIOVISC ORTHO M i BIOVISC ORTHO SINGLE.

Misja

Celem naszej firmy jest dostarczanie Klientom unikalnych produktów o najwyższej jakości i profilu bezpieczeństwa w celu zaspokojenia rosnących oczekiwań pacjentów oraz lekarzy.

Wysoka jakość produktów
Nasze produkty gwarantują wysoką jakość i kupując je masz pewność właściwego wyboru. Produkty, które są przez nas dostarczane pochodzą od sprawdzonych producentów.
Bezpieczeństwo
Obsługa klienta

Partnerzy